Posiądź wiedzę, za którą firmy pozycjonerskie biorą kilkaset złotych miesięcznie!

Jeśli chcesz, aby na Twoją stronę trafiali nowi klienci, którzy szukają firmy z Twojego rynku, musi ona być widoczna w wyszukiwarkach internetowych. Szczególnie w wyszukiwarce Google, ponieważ korzysta z niej około 90% wszystkich ludzi.

Można to osiągnąć poprzez 2 sposoby:

[list class='bullet-arrow2']

  • Wykupienie reklamy adwords, które spowoduje, że Twoja strona będzie się pojawiać w Google na samym początku wyszukanych stron, bądź w prawym panelu bocznym wyszukiwarki. Metoda ta jest skuteczna pod warunkiem, że cała kampania reklamowa jest odpowiednio przeprowadzona. W praktyce okazuje się bowiem, że bardzo często nakłady na taką reklamę nie zwracają się, a Twoja a pozycja Twojej strony internetowej może na tym nawet ucierpieć, ze względu na wysoki współczynnik odrzuceń, czyli osób, które po wejściu na stronę od razu z niej wyszły, gdyż nie znalazły tam tego, czego szukały. Jak się pewnie domyślasz, kampania adwords jest płatna.
  • Pozycjonowanie organiczne strony, które prowadzi do tego, że Twoja strona po wpisaniu przez klienta interesującej go frazy, wyświetli się wysoko w wynikach wyszukiwania. Domyślasz się pewnie, że klienci przeglądają najczęściej tylko strony, które wyświetlają się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania, czyli tzw. top 10. Ta metoda pozyskiwania klientów jest darmowa, jednak czy na pewno…

[/list]

Okazuje się, że nie do końca. Pozycjonowaniem stron zajmują się bowiem profesjonalne firmy, które biorą za to spore pieniądze.

Możesz jednak pozycjonować swoją stronę samemu za darmo!

Specjalnie dla moich klientów napisałem kurs pozycjonowania, który w prosty i praktyczny sposób pokazuje wszystkie kroki, które prowadzą do wysokich pozycji w Google. Kurs jest tak napisany, że stosując się do moich wskazówek masz pewność, że pozycjonowanie przyniesie pozytywne skutki.

Mój kurs zawiera także praktyczne wskazówki z zakresu marketingu w internecie, który spowoduje jeszcze większy napływ nowych potencjalnych klientów na Twoją stronę internetową.

Pozwól, że przytoczę tutaj kilka cytatów z mojego kursu:

„Generalnie założenie jest takie,

że Google wyżej w wynikach wyszukiwania prezentuje strony bardziej wartościowe i atrakcyjne dla klientów. Google pisząc swoje algorytmy zakłada, że do wartościowych stron prowadzą linki z innych stron. Po prostu jeśli Panu X podoba się strona Pana Y, Pan X umieści link do strony Pana Y, aby promować wartościowe treści. W praktyce rzeczywiście tak jest. Przykładem jest Facebook, który w dużej mierze polega na wzajemnym polecaniu sobie atrakcyjnych treści znajdujących się w Internecie.”

„Jeśli chodzi o treść, to jest jeszcze jeden ważny czynnik. Warto w treści strony umieszczać zdjęcia lub obrazki, jednak muszą być one „opisane”. Wstawiając zdjęcie na stronę w wordpress zawsze wyskakują nam pola do wypełnienia. Najważniejsze są 2 z nich: tytuł oraz test alternatywny (alternative text (alt)).”

„Chodzi o to, że Google ma cel, aby promować strony wartościowe, czyli takie, które mają wartościowe treści dla czytelników. Założenie jest więc takie, że jeśli do Twojej strony kieruje dużo linków, to prawdopodobnie jest ona wartościowa. Skoro ludzie się na nią powołują (linkują to niej), to znaczy, że znajduje się na niej coś ciekawego.”

Jak widzisz, kurs napisany jest językiem zrozumiałym dla każdego. Składa się z 15 naładowanych treścią stron, które pomogą Ci wypozycjonować Twoją stronę samemu.

Już dziś zamów u mnie budowę swojej strony internetowej i uzyskaj dostęp do tej wiedzy, za którą firmy biorą kilkaset złotych miesięcznie.