Jak zwiększyć zyski firmy, budując profesjonalny wizerunek w internecie.

Prowadzisz firmę od wielu lat. Przynosi Ci ona zyski i zapewnia utrzymanie Tobie i Twojej rodzinie. Od kilku lat czujesz jednak, że coś Cię omija, zyski są coraz mniejsze, a Twoja konkurencja idzie do przodu. Zastanawiasz się jaka jest tego przyczyna. Zaczynasz obniżać ceny swoich usług, aby zatrzymać klientów. Coraz mniej jednak odbierasz telefonów od nowych klientów, a konkurencyjne firmy rosną w siłę i wciąż odbierają telefony od nowych klientów.

To, że wszedłeś na tę stronę oznacza, że zależy Ci na Twoim biznesie.

Widzisz przed nim szansę – szansę, która pozwoli Ci na zwielokrotnienie zysków, na rozwój Twojej firmy, którą przez tak wiele lat budowałeś i w którą włożyłeś tak wiele pracy.

Jeśli czytasz dalej tej tekst, to oznacza, że zdajesz sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach posiadanie firmowej strony internetowej jest absolutnie konieczne. Czy samo posiadanie firmowej strony internetowej jest jednak wystarczające? Dla pełnego sukcesu firmy potrzebne jest coś jeszcze – coś, co stosują najlepsi, czerpiąc ogromne zyski z tej wiedzy. Jeśli wiesz co mam na myśli, nie musisz czytać tego tekstu dalej, ponieważ pewnie nie zainteresuje Cię to, co według mnie jest kluczem do sukcesu w dzisiejszych czasach.

Zanim jednak wyjawię Ci ten klucz, wyobraź sobie siebie, kiedy wstajesz rano i po pysznym śniadaniu, zjedzonym ze swoją szczęśliwą rodziną dostajesz 5 telefonów od potencjalnych klientów. Każdy z Twoich klientów dokładnie wie czym się zajmujesz. Wszyscy także sprawiają wrażenie, że muszą skorzystać z Twoich usług. Poznali się na Tobie – wiedzą, że jesteś świetnym fachowcem, a przecież nigdy się nie spotkaliście. Musisz odmówić trzem z nich i wybierasz tylko tych, którzy dysponują największym portfelem – takim jak Twój.

Po krótkiej rozmowie wychodzisz usatysfakcjonowany ze swojego domu i wsiadasz do pięknego samochodu, o którym zawsze marzyłeś. Dźwięk silnika powoduje ciarki na plecach. Jedziesz do firmy spotkać się z klientami, którzy już wiedzą, że zostawią u Ciebie swoje pieniądze. Cena nie gra roli. Wówczas myślisz sobie, że przecież wystarczyło tylko zamówić profesjonalną firmową stronę internetową, dzięki której Twoi klienci podejmują decyzję o wyborze Twojej oferty.

Pewnie już się domyślasz czym było to coś, co sprawia, że najlepsze firmy osiągają tak ogromny sukces. Masz rację – to profesjonalna strona internetowa, stworzona przez ludzi, którzy wiedzą co powinno się na niej znaleźć, aby dawała dodatkowe zyski – przez firmowe-strony-internetowe.eu

Wystarczyło zlecić wykonanie strony profesjonalnej firmie, która wie jak „to” się robi, by zyski Twojej firmy zaczęły rosnąć, a Twoi klienci zaczęli Cię postrzegać jako największego fachowca w Twoim mieście.

100% gwarancja satysfakcji

Uważaj na to, co teraz przeczytasz. Zamawiając u nas stronę internetową dostaniesz 3 miesiące gwarancji satysfakcji. To oznacza, że jeśli w przeciągu 3 miesięcy od zamówienia strony stwierdzisz, że nic Ci ona nie dała, zwrócimy Ci całą kwotę, którą zapłaciłeś. Bez zbędnych pytań i formalności.

Na czym tak naprawdę polega sukces strony internetowej…

To, że nadal czytasz ten tekst oznacza, że już wiesz, że samo posiadanie strony internetowej nie wystarczy, by zwiększyć zyski. Jeśli szukasz zwykłej strony internetowej, takiej jakich jest miliony w internecie, prawdopodobnie nie możemy Ci pomóc, ale jeśli chcesz mieć stronę, która wyróżni Cię spośród konkurencji i sprawi, że Twoje zyski będą rosły, to znaczy że za chwilę nawiążemy kontakt.

Spróbuj przeprowadzić prosty eksperyment: wybierz się do najbliższego sklepu, w którym Cię nie znają i ubierz się w sweter i dżinsy, czyli tak, jak chodzą wszyscy. Następnie ubierz się w garnitur i pójdź do tego samego sklepu. Stwierdzisz jak wielkie znaczenie ma Twój wizerunek w tym jak zostaniesz obsłużony. Tak samo jest ze stroną internetową.

Czy już zdajesz sobie sprawę, że codziennie kilka tysięcy ludzi szuka w internecie fachowca z Twojej branży w Twoim mieście? Czy stać Cię na to, żeby nie było tam Twojej profesjonalnej strony internetowej? Ktoś kiedyś powiedział: „jeśli nie masz strony internetowej, nie istniejesz” – pewnie zaczynasz rozumieć te słowa. Dzisiaj masz sporo klientów, ale internet wciąż się rozwija i już około 88% ludzi przed zakupem, lub zamówieniem usługi, szuka informacji w internecie.

Wyobraź sobie jakby to było, gdyby te tysiące ludzi stwierdziło świadomie lub podświadomie, że Twoja strona internetowa jest najlepsza z całej Twojej branży. Jak myślisz, czy miałoby to wpływ na Twoje zyski…?

Teraz uważaj,

zdradzę Ci pewien sekret, który pozwala nam robić tak skuteczne strony internetowe

  • Po pierwsze, skuteczna strona internetowa musi być dobrze wypozycjonowana, co oznacza, że klient szukając w wyszukiwarce internetowej firmy z Twojej branży, musi trafić do Ciebie. Aby tak było, Twoja strona musi się wyświetlać na wysokiej pozycji w wyszukiwarce
  • po drugie, musi mieć skuteczny marketing, czyli informacje o Twojej firmie muszą się pojawiać w wielu miejscach w internecie
  • po trzecie, dobre teksty ofertowe, które przyciągną uwagę potencjalnego klienta i nie pozwolą mu się oprzeć pokusie, aby do Ciebie zadzwonić.

Strona internetowa, która nie posiada tych elementów jest tylko jedną z wielu w internecie.

Jeszcze nie wiesz, dlaczego te elementy są tak ważne i na czym tak naprawdę polegają? Pozwól, że pokażę Ci jak biznes w internecie rozwijają profesjonaliści.

Pozycjonowanie

91% osób, szukających w internecie rzeczy, które je interesują, używa do tego przeglądarki internetowej Google. Sam dobrze wiesz, bo sam tak na pewno robisz. Wiesz także, że szukając czegoś oglądasz najczęściej tylko pierwszą stronę wyników, może dwie, rzadko dochodzisz do trzeciej. A przecież na czwartej, piątej, ósmej i piętnastej też są firmy, które mogą zaspokoić twoje potrzeby. W pozycjonowaniu chodzi o to, żeby Twoja strona wyświetlała się jak najwyżej, najlepiej na pierwszej stronie. Jak to się robi? Przede wszystkim należy zoptymalizować stronę, czyli odpowiednio wypełnić znaczniki title, metadescription oraz metakeywords. We wszystkich tych znacznikach muszą się znaleźć słowa kluczowe, które klienci wpisują, aby znaleźć odpowiednią firmę. Ważna jest też liczba znaków, ponieważ google bierze pod uwagę tylko 70 znaków w znaczniku title oraz 160 w znaczniku metadescription. Słowa kluczowe muszą się także znaleźć w dużej ilości w treści strony, muszą być pogrubione, najlepiej jeśli znajdą się także w znaczniku alt zdjęć. A optymalizacja to tylko początek drogi do wysokich pozycji. Firmy zajmujące się pozycjonowanie stron pobierają od klientów kilkaset złotych miesięcznie. Gdy już kupisz ode mnie stronę, otrzymasz ode mnie potężne narzędzie w postaci kursu pozycjonowania ZA DARMO!

Skuteczny marketing

Aby promować stronę w internecie wcale nie trzeba wydawać na to pieniędzy. Poświęcając codziennie chwilę czasu, możemy sprawić, że na naszą stronę będzie wchodziło bardzo wiele osób. Rzecz w tym, aby promować siebie jako eksperta w swojej dziedzinie. Jak to zrobić? Pierwsza i najważniejsza zasada jest taka, że musisz być popularny na Facebooku. Jeśli nie masz jeszcze profilu na Facebooku, to natychmiast go załóż, ponieważ jest tam masę Twoich potencjalnych klientów. Następnie należy założyć profil firmy na Facebooku i zda o to, żeby jak najwięcej osób klikało lubię to. Wówczas możesz ich w prosty sposób informować o tym, co dzieje się w Twojej firmie. Rób promocje, wklejaj dowcipy, informuj o nowościach. Facebook to jednak tylko połowa sukcesu. Musisz się podzielić swoją wiedzą z innymi. Znajdź blogi, serwisy i fora, które są poświęcone Twojej tematyce. Komentuj wpisy, jednak rób to rzeczowo. Udzielaj się za formach, odpowiadaj na pytania ludzi, którzy szukają informacji. Wówczas inni użytkownicy będą wiedzieli, że mają do czynienia z fachowcem, a jednocześnie zyskasz dużo nowych odwiedzin na swojej stronie. Pełny poradnik skutecznego marketingu w internecie dostaniesz ode mnie ZA DARMO!

Dobre teksty ofertowe

Kiedy już uda Ci się sprawić, że na Twoją stronę będzie wchodziło dużo ludzi, wówczas do akcji wchodzi zawartość strony, czyli teksty. Ogromna większość stron ma standardowe teksty, których klienci nawet nie czytają, a jeśli już postanowią je przeczytać, wówczas muszą się starać, aby nie zasnąć. Profesjonaliści, którzy zarabiają dzięki swoim stronom ogromne pieniądze wiedzą, że siła tekstów jest ogromna. Tak na prawdę to od nich zależy, czy klient zdecyduje się skorzystać z Twojej oferty, czy nie. Naprawdę dobre teksty ofertowe sprawiają, że klient czyta je tak jakby czytał dobrą książkę. Nie może się od nich oderwać i jest gotowy skorzystać z oferty, którą przedstawił właściciel strony. Jeśli czytasz ten tekst, to znaczy, że już wiesz o czym tutaj piszę:) Teksty mogą nudzić, ale mogą też hipnotyzować. Sam zdecyduj jakie mają być Twoje teksty na Twojej stronie www. Na rynku jest wiele firm, które oferują napisanie takich tekstów, jednak ceny ich usług idą w setki, a nawet w tysiące złotych. Sam więc zastanawiam się, czy robię dobrze, oferując moim klientom copywriting ZA DARMO

Jeśli interesuje Cię piękna strona internetowa, z niesamowitą grafiką, jednak nie przynosząca Ci żadnych efektów, wybierz inną firmę. A może widziałeś w internecie reklamę, która głosi, że możesz mieć stronę internetową za darmo. Jeśli tak, zapoznaj się z dokładną ofertą, aby dowiedzieć się jaki miesięczny abonament zapłacisz.

Najlepsze strony internetowe to takie, które po prostu powodują wzrost zysków. Nasza oferta to ogromne możliwości wzrostu sprzedaży. Kiedy zaczynamy budować naszemu klientowi stronę internetową, naszym celem jest zawsze to, aby odczuł wzrost zysków.

Jesteś osobą, która ceni sobie pieniądze, więc pewnie nie możesz się już doczekać, aby sprawdzić ile zapłacisz u nas za profesjonalną firmową stronę internetową.

Przejdź do zakładki cennik