copywriting seoChcesz aby Twoja strona skutecznie pozyskiwała nowych klientów? Chcesz dostawać telefony od osób zainteresowanych Twoją ofertą? Dziś masz niepowtarzalną okazję zamówić stronę internetową z profesjonalnym, hipnotycznym i skrajnie skutecznym copywritingiem SEO na stronie głównej.

Dlaczego Copywriting SEO powoduje wzrost sprzedaży o kilkaset procent?

Ponieważ łączy w sobie 2 najważniejsze dla stron internetowych narzędzia dzisiejszych czasów. Powoduje wysoką pozycję w wyszukiwarce Google, skłania klienta do wejścia na stronę z wyszukiwarki oraz przeczytania oferty. Oferta z kolei jest tak kusząca, że klienci nie mogą się oprzeć, żeby z niej nie skorzystać.

Miażdżąca skuteczność tego duetu technik marketingowych

Czy spotkałeś kiedyś sprzedawcę, który tak opowiadał o swoim produkcie, że nie mogłeś się oprzeć i kupiłeś? Tak właśnie działa profesjonalny copywriting. Uzyskasz dzięki niemu zainteresowanie klienta, nieodpartą wręcz chęć wykonania tego, czego oczekujesz i zbudowaną relację z klientem bez wypowiadania jednego słowa.

Na czym to w ogóle polega?

Copywriting to tekst, nacechowany marketingiem. Jest to zmiana języka, z popularnego na ogromnej większości stron zachwalania firmy i swojej oferty, na język korzyści. Copywriting skupia się na kliencie i jego potrzebach. W profesjonalnym tekście nie ma już firmy, a jest tylko klient. Takim tekstem spełniasz jego oczekiwania, zaspokajasz jego potrzeby. Klient nie szuka informacji o Twojej firmie, ale brakuje mu czegoś i po to właśnie wszedł na Twoją stronę. Skupiając się na tym masz otwartą drogę do sprzedaży. Klient wchodząc na Twoją stronę już powiedział Ci: „hej, chcę od Ciebie coś kupić”. Jeśli wyszedł i nie kupił, to znaczy, że nie umiałeś mu tego sprzedać.

Copywriting kieruje swoje słowa do konkretnej osoby,

dlatego przed rozpoczęciem prac nad Twoją stroną wyślę do Ciebie kilka pytań, które pozwolą Ci określić co tak na prawdę sprzedajesz i komu. Bez tych informacji nie da się napisać dobrych tekstów. Copywriting to sztuka rozwijana od początku XX wieku. Jest niedoceniana przez właścicieli stron internetowych, co stanowi dla Ciebie ogromną szansę na wygranie konkurencji!

Na co jeszcze czekasz? Napisz do mnie na kontakt@stronyskuteczne.pl, lub zadzwoń na numer 605 93 45 89. Za chwilę zacznę budować dla Ciebie skuteczną stronę internetową z tym najpotężniejszym narzędziem współczesnego marketingu internetowego.